Bezplatné služby

Pokud vlastníte díla Kamila Lhotáka a nejste si jisti jejich pravostí a autenticitou, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám bezplatně pravost ověříme nejpovolanějšími odborníky na dílo Kamila Lhotáka a dokonce též přímo autory monografií a knih o Kamilu Lhotákovi. Vzhledem k tomu, že tato stránka sdružuje značné množství obdivovatelů a příznivců díla Kamila Lhotáka, v případě Vašeho zájmu zajistíme i jejich přímý prodej mezi těmito sběrateli, což pro Vás bude znamenat úsporu poplatků za prodej, které v případě aukčních síní dosahují 20-25%.

Jestliže naopak uvažujete o vybudování sbírky, obsahující práce Kamila Lhotáka, jste rovněž na správném místě. Díky zmíněné síti kontaktů se sběrateli prací Kamila Lhotáka jsme schopni zajistit díla v širokém rozsahu, která se v některých případech ani neobjeví v nabídkách aukčních síní a galerií a jsou předmětem přímých prodejů mezi sběrateli. Neváhejte nás kontaktovat s případnými žádostmi o díla Kamila Lhotáka, na těchto stránkách je publikována jen malá část dostupných prací.

Při budování Vašich sbírek Vám rozhodně nedoporučujeme pouštět se do nákupů na anonymních internetových portálech typu Aukro. Jen pro názornost, během první poloviny měsíce října 2015 bylo na Aukro vystaveno kromě knih s Lhotákovými ilustracemi celkem 29 děl, deklarujících (samozřejmě, jak jinak) pravost a originalitu prací Kamila Lhotáka. Skutečnost je ovšem taková, že z oněch 29 prací jsou skutečně dílem Kamila Lhotáka pouhé 3 (ano, slovy tři), všechny ostatní jsou bohužel lépe či hůře vyhotovená falza, kde podvodníci spoléhají na to, že náhodný kupující pravost nerozezná....

Po čase byl proveden podobný průzkum na jiném portále, tentokrát byl zvolen oblíbený mezinárodní portál ebay. Výsledky za měsíc červenec 2019 byly ještě horší, celkem se zde objevilo 11 prací, které byly označeny jako originální práce Kamila Lhotáka. Bohužel ani jedna jediná práce nebyla dílem tohoto umělce, všech 11 byly pouhé padělky.

Na rozdíl od toho zde ručíme za 100% pravost jakékoliv položky, která je nabízena na těchto stránkách ať už k prodeji nebo k výměně, a to trvale, bez jakýchkoliv časových omezení. Všechna díla byla důkladně prověřena, jakákoliv byť jen trochu sporná díla vůbec nepřijmeme do nabídky.