Knihy

 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Výjimečná vánoční nabídka se skvělými dárky Akce Novinka Tip 499
  Výjimečná vánoční nabídka se skvělými dárky
  Výjimečná vánoční nabídka se skvělými dárky, která pod stromečkem potěší každého milovníka umění. Ke každému zakoupenému kompletu dvou monografií “Kamil Lhoták - Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby” a “Kamil Lhoták - Obrazy” v celkové hodnotě 3 780 Kč získáte od nás jako dárek DVD nového dokumentárního filmu režiséra Josefa Císařovského o Kamilu Lhotákovi nazvaného "Muž zbavený tíže" a navíc katalog z doposud největší výstavy Kamila Lhotáka “Kamil Lhoták a jeho svět” (výstava se uskutečnila v Alšově jihočeské galerii v Hluboké nad Vltavou v roce 2019), a to vše v celkové hodnotě 1 990 Kč.
   
  DVD "Muž zbavený tíže" je samostatně neprodejné, jedná se o zcela jedinečnou a neopakovatelnou vánoční nabídku pro milovniky tvorby Kamila Lhotáka. Na filmu režiséra Josefa Císařovského spolupracovaly i další známé osobnosti - za kamerou stál Michal Němec, hudbu měl na starosti David Koller a po odborné stránce vztahující se k samotnému Kamilu Lhotákovi byl projekt pod dohledem Libora Šteffka.
   
  Navíc v rámci této vánoční akce je poštovné zcela zdarma. Tato akce je limitovaná a platí do vyprodání zásob dárků.
   

  3 780 Kč
 • Kamil Lhoták - Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby - Libor Šteffek 37
  Kamil Lhoták - Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby - Libor Šteffek

  Dílo Kamila Lhotáka a neopakovatelné kouzlo jeho prací si získává stále více příznivců z řad českých, ale i zahraničních obdivovatelů.

  Předkládaná kniha nejenom pro ně vůbec poprvé představuje kompletní grafické dílo Kamila Lhotáka včetně reprodukcí všech prací a soupisů volné grafiky, novoročenek a exlibris.

  Kromě předmluvy PhDr. Dvořáka a doprovodného textu, který nás chronologicky provádí od počátků celou tvorbou Kamila Lhotáka, kniha obsahuje především vyobrazení více než 660 grafických děl a dalších 200 v širokém spektru vybraných, většinou dosud nikdy nepublikovaných prací od olejů až po práce tuší z umělcovy ostatní tvorby, což z této knihy činí nejrozsáhlejší publikaci tohoto druhu, která kdy byla k  dílu Kamila Lhotáka vydána. 

   

   

  1 890 Kč
 • Kniha Kamil Lhoták Obrazy 1 147
  Kamil Lhoták - Obrazy - Libor Šteffek

  Kniha Kamil Lhoták - Obrazy je vůbec prvním uceleným obrazovým soupisem malířského díla Kamila Lhotáka, které dosud nebylo tímto způsobem a v tomto rozsahu nikdy zpracováno, a to včetně rozměrů obrazů, použitých technik a dalších doplňujících informací. Kniha zachycuje malířův svět plný balonů, aut, motocyklů, letadel, terčů, strojů pouště, zakutálených míčů kdesi na okraji města a dalších typických autorových motivů.

  Doprovodný text, chronologicky nás provázející celou Lhotákovou malířskou tvorbou, je nedílnou součástí hlavní náplně knihy - vyobrazení více než 750 maleb Kamila Lhotáka, které nám přinášejí možnost spatřit malířské dílo Kamila Lhotáka v mnohonásobně větším rozsahu, než jsme měli doposud, a to včetně několika stovek obrazů, které dosud zůstávaly široké veřejnosti skryty v soukromých sbírkách.  

   

  1 890 Kč
 • Image 1 (4) Novinka 299
  Kamil Lhoták a jeho svět - Libor Šteffek

  Mimořádně reprezentativní katalog k historicky největší a nejkvalitnější výstavě umělce pod názvem Kamil Lhoták a jeho svět, která proběhla v Alšově jihočeské galerii, doplněný o životopisná data autora, dobové fotografie a komentáře k vybraným dílům.

  Návštěvníci zde mohli zhlédnout 435 vystavených děl Kamila Lhotáka ze všech částí jeho tvorby, z nichž několik desítek bylo prezentováno vůbec poprvé. 

  Pokud jste nestihli navštívit výstavu, máte možnost se zúčastnit alespoň touto nepřímou formou. 

  Tento katalog není k dispozici u žádných dalších prodejců a je k dispozici pouze a výhradně na těchto stránkách.

  Rozměry katalogu 28 x 24 cm, křídový papír, 336 stran, 1,9 kg.

  990 Kč
 • Karel Vinařický - Kytka básniček 389
  Karel Vinařický - Kytka básniček

  Karel Vinařický - Kytka básniček, nakladatelství Velehrad, 1942.

  Verše, které Kamil Lhoták doprovodil několika desítkami svých drobných kreseb.

  Stav dobrý, bez obálky.

  800 Kč
 • Kamil Lhoták - Ilustrace a kresby 395
  Kamil Lhoták - Ilustrace a kresby

  Kamil Lhoták - Ilustrace a kresby, Výstavní síň Hollara, 1955.

  Katalog k výstavě Kamila Lhotáka s několika kresbami.

  250 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem